Company Slogan

Služby - oblasti naší nabídky

VODA: kompletní rozvody vody v provedení plast, měď i železo, rekonstrukce stoupaček, výměna vodoměrů, vybudování kanalizační přípojky, včetně dodávky všech potřebných materiálů.

PLYN: plynofikace rod. domů, plynofikace obytných a průmyslových objektů, rekonstrukce rozvodů, dodání plynového zařízení (kotle, karmy, sporáky atd.)

TOPENÍ: montáž do rod. domů, montáž obytných a průmyslových objektů výměníky a kotelny, domovní plynovody, rekonstrukce, výměna radiátorových ventilů, montáž průmyslového vytápění (Sahary), montáž solárních systémů VIESSMANN, dodávka a montáž tepelných čerpadel.Veškeré montáže provádíme včetně potřebné elektroinstalace a regulace.

KOUPELNY: Provádíme kompletní práce při rekonstrukci koupelny. Bourací práce, instalatérské práce, obklady a dlažby, kompletace sanitárního zařízení. Dodáme Vám komplet - veškerou práci od bourání po předání hotové koupelny.

REVIZE: provádíme záruční i pozáruční servis námi dodaných řešení a jako autorizovaný partner zajišťujeme revize a servis plynových kotlů VIESSMANN.

DÁLE PROVÁDÍME: o veškeré opravy o projekci o dodávku matériálu

Jestli potřebujete poradit, nebo zjistit naše další služby, stačí nás kontaktovat...